Pozostałe meble

Wynajem mebli biurowych, to nowoczesny sposób na stworzenie tymczasowego miejsca pracy dostosowanego do potrzeb pracownika. Uwzględniając jego komfort fizyczny oraz umysłowy . Pomożemy dobrać meble, tak by pracownik oraz klienci czuli się dobrze. Przebywanie w biurze powinno być przyjemne i stwarzać możliwości na chwilowe odprzężenie. Jak już wiadomo, każde stanowisko potrzebuje miejsce do przechowywania. Mamy w swojej ofercie odpowiednie szafki, regały i kontenery. Meble są odpowiednio wymierzone, by pomieścić niezbędne rzeczy – papiery, dokumenty, segregatory, pojemniki itp. Poszczególne meble są zamykane na zamek centralny, by zapewnić bezpieczeństwo i prywatność. Meble są eleganckie i w nowoczesnym stylu. Dostosowane tak, by można było stworzyć otwarte biura w stylu Openspace gdzie pracownicy mogą lepiej się porozumiewać i być w każdej chwili w kontakcie z resztą zespołu. Do Państwa dyspozycji mamy nie tylko szafki i regały ale również biurka, fotele i krzesła, które znajdziecie Państwo w innych zakładkach. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i bezpośredniej rozmowy telefonicznej. Nasz pracownik chętnie doradzi i pomoże w wyborze mebli.

 

 

 

 

 

Kontener biurowy

Zapytaj o cenę!

Szafka aktowa niska

  Zapytaj o cenę!

Regał aktowy

  Zapytaj o cenę!

Regał aktowy niski

Zapytaj o cenę!

Aktualności

14-15.06.2016 CERMAG
Na firmowe spotkanie we wrocławskiej firmie Cermag wypożyczyliśmy stoliki i hokery koktajlowe, krzesła bankietowe i elegancki czerwony dywan. Spotkanie odbyło się w obiekcie firmy w barwach czerwieni i bieli.

5-7.05.2016 KONGRES FORUM PEDIATRII PRAKTYCZNEJ
Profesjonalne krzesła konferencyjne wynajęliśmy na Kongres poświęcony Pediatrii, który odbył się w Katowicach na obiekcie Szyb Wilson. Meble eventowe wypożyczamy na imprezy rodzinne i biznesowe.

16-17.04.2016 GALERIA NOWY RYNEK
Dużo mebli i sprzętu eventowego trafiło w miniony weekend na uroczystość otwarcia "Strefy Kobiet" w Galerii Nowy Rynek z Jeleniej Góry. Na pokazach mody i makijażu Panie mogły znaleźć coś dla siebie, a całą uroczystość śledzić z naszych komfortowych puf.

15-17.04.2016 POZNAŃ CITY CENTER
Wypożyczyliśmy do Galerii Poznań City Center ponad 200 profesjonalnych krzesel konferencyjnych, które spisują się na mniejszych i większych eventach. Każdą realizacje w tym miejscu bardzo dobrze wspominamy. Zapraszamy do współpracy.

15-17.04.2016 SILESIA CITY CENTER
Poraz kolejny mieliśmy przyjemność wypożyczać dla Galerii Silesia City Center nasze meble eventowe. Profesjonalne krzesła konferencyjne ISO przygotowalismy dla ponad 200 osób. Wynajmujemy krzesła w różnych rozmiarach i kolorach.

9-10.04.16 MUZEUM INŻYNIERII MIEJSKIEJ
Udana realizacja w Krakowskim Muzeum Inżynierii Miejskiej w dniach 9-10 kwietnia. Na event wynajęliśmy profesjonalne stoły konfencyjne. Wynajmujemy krzesła, stoły i sprzęt na terenie całej Polski.

8-10.04.16 MODERN HOSTEL
Meble i zastawę stołową wynajęliśmy na prywatną imprezę we wrocławskim Modern Hostel. Cieszy nas bardzo udana realizacja i zadowolenie klienta. Meble wynajmujemy na eventy prywatne i firmowe.

21.paź. 2015r. Międzynarodowe centrum Targowo-Kongresowe EXPO
Tego dnia wynajeliśmy zestawy z naszej strefy VIP. Wnętrze Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO zostało wzbogacone o nasze awangardowe meble LINE w kolorze białym oraz niecodzinne stoliki Ibiza oraz Prisma.

22. paź 2015r. Dwór Korona Karkonoszy
Nasza firma miała przyjemność współpracować z Dworem Korona Karkonoszy, dostarczyliśmy elegancki stoły bankietowe wraz z obrusami, które ozdobiły piękne sale balowe. Zajmujemy się wynajmem mebli eventowych oraz biurowych na terenie całej Polski !

Artykuły
Wypożyczalnia mebli biurowych

Jesteśmy grupą pasjonatów, stworzyliśmy od podstaw wypożyczalnie, która jest w swej formie znacznie różniącym się rozwiązaniem od wypożyczalni działających w sieci. Ideą nadrzędną było to, aby osoby niezwiązane z branżą meblową mogły w sposób prosty dokonywać wyboru oraz przybliżać układy mebli biurowych i rozwiązań przestrzennych.

Dlaczego warto z nami współpracować Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się wypożyczalni mebli biurowych w Polsce. Zapewniamy najszybsze dostawy mebli od momentu zamówienia, dzięki systemowi informatycznemu, który stworzyliśmy samodzielnie od podstaw. W efekcie jego funkcjonowania zamówienia, które otrzymujemy są przetwarzane przez obsługę klienta i stamtąd bezpośrednio trafiają na magazyn w zaledwie kilka minut. Dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować Państwu ofertę jeszcze tego samego dnia.

Technologia W naszej firmie korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych które zapewniają wysoką jakość produktów, ich magazynowania oraz logistyki. Dzięki wsparciu firm dostarczających do nas technologie oraz materiały jesteśmy w stanie dostarczyć meble biurowe na terenie Polski w bardzo krótkim czasie.

Zasoby magazynowe W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg mebli biurowych wiodących producentów. Wyposażamy biura, placówki służby zdrowia, instytucje użyteczności publicznej, hotele, firmy produkcyjne oraz obiekty sportowe na terenie całego kraju. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi wynajmu wraz z transportem oraz ich rozstawieniem. Każda wycena oraz projekt dostosowany jest do Państwa indywidualnych potrzeb. Bezustannie pracujemy nad rozszerzeniem oraz udoskonaleniem naszej oferty tak aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów. Szeroki asortyment naszej wypożyczalni mebli biurowych, a także ogromne zaangażowanie pozwala wraz z naszymi Klientami tworzyć piękne a zarazem funkcjonalne wnętrza.

Asortyment i nie tylko Nasza oferta dotyczy wypożyczalni mebli biurowych w tym: fotele i krzesła biurowe, ścianki działowe, stoły, biurka, recepcje, szafy biurowe, szafy socjalne, szafki na basen, zabudowy kuchenne, archiwa, projekty indywidualne etc. Wynajem naszych mebli idealnie pasuje do Państwa gabinetu, biura, sali konferencyjnej, recepcji lub w każde inne miejsce. W ofercie znajduje się też dostawa i montaż u Klienta.

Jesteśmy w całej Polsce Od kilkunastu lat działamy na terenie całej Polski, oferując naszym Klientom kompleksowe usługi związane z wypożyczalnią mebli biurowych. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment mebli pracowniczych, gabinetowych, konferencyjnych oraz recepcji, odznaczających się wysokimi walorami estetycznymi i praktycznymi. Współpracujemy z najlepszymi producentami mebli biurowych i wyposażenia.

Środowisko pracy Wynajem mebli biurowych to ważny element środowiska pracy. Dążymy do zaoferowania kompleksowych rozwiązań poprawiających jakość środowiska pracy i kształtujących przestrzeń współczesnego biura. Obserwujemy zmiany w organizacji pracy biurowej, dbamy o funkcjonalność, design, ergonomię i wpływ wypożyczonych produktów na wizualizację biura. Stale doskonalimy nasze procesy, inwestujemy w infrastrukturę i wiedzę naszych pracowników, aby zapewnić naszym klientom jeszcze lepszą jakość oferowanych produktów i usług.

Środowisko pracy Wynajem mebli biurowych to ważny element środowiska pracy. Dążymy do zaoferowania kompleksowych rozwiązań poprawiających jakość środowiska pracy i kształtujących przestrzeń współczesnego biura. Obserwujemy zmiany w organizacji pracy biurowej, dbamy o funkcjonalność, design, ergonomię i wpływ wypożyczonych produktów na wizualizację biura. Stale doskonalimy nasze procesy, inwestujemy w infrastrukturę i wiedzę naszych pracowników, aby zapewnić naszym klientom jeszcze lepszą jakość oferowanych produktów i usług.

Jak to wygląda? Cena wypożyczenia mebli biurowych jest zależna od ilości wypożyczanego sprzętu a także czasu trwania umowy, co stanowi jedną z wielu zalet takiego rozwiązania. Kwestia płatności dokonywanej w systemie ratalnym podczas gdy wszystkie potrzebne meble klient dostaje od razu. Wynajem mebli to doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, które chce wyposażyć swoje biuro w sposób nowoczesny – Karina oferuje innowacyjne rozwiązania dla każdego miejsca pracy.

Nie tylko wynajem Oferujemy nie tylko wynajem mebli biurowych ale również, serwis oraz ich dowóz. Bogaty wybór krzeseł i foteli sprawia, że każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie modele można obejrzeć na miejscu oraz sprawdzić, czy w pełni odpowiadają oczekiwaniom klienta.

Warto wypożyczyć gdy... Zaletą wynajmowania mebli biurowych jest też to, że gdy zmienia się koncepcja działania biura, czyli na tej samej powierzchni zachodzi konieczność utworzenia większej liczby stanowisk, przedsiębiorca nie musi martwić się o zakup mniejszych biurek może je tymczasowo wypożyczyć.